Microsoft 365 – Exchange Online

Bezpečný a spolehlivý cloudový poštovní server.


Exchange Online poskytuje funkce pokročilého zabezpečení a spolehlivost, které pomáhají chránit vaše informace.

Exchange Online udržuje nejnovější obranu proti malwaru a spamu pomocí služby, která každý den zpracovává stovky milionů zpráv po celém světě a je aktualizována tak, aby rychle řešila nové hrozby týkající se malwaru a nevyžádané pošty.

Funkce ochrany před únikem informací (DLP) brání uživatelům v chybném odesílání citlivých informací neoprávněným osobám a zároveň je informují o interních zásadách dodržování předpisů.

Chraňte svá data tím, že je hostujte v geograficky distribuovaných datových centrech, s nepřetržitým zálohováním dat, špičkovými možnostmi zotavení po havárii a týmem bezpečnostních expertů, kteří nepřetržitě monitorují Exchange Online.

Poskytujte spolehlivost, dostupnost a výkon díky zaručené 99,9% provozuschopnosti, finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb.

Spravujte svou organizaci efektivně pomocí Centra pro správu Exchange, což je snadno použitelné webové rozhraní.

Spouštění dat eDiscovery na místě přes Exchange, SharePoint a Lync z jednoho rozhraní prostřednictvím Centra eDiscovery.*

Zásady mobilních zařízení umožňují vytvářet schválené seznamy mobilních zařízení, vynucovat uzamčení kódů PIN a odstraňovat důvěrná firemní data ze ztracených telefonů.

Telefonická podpora na úrovni IT je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

*Spuštění eDiscovery přes Exchange, Lync a SharePoint z centra eDiscovery je k dispozici ve vybraných plánech Office 365.

Snadné použití a údržba
Exchange Online se snadno používá a udržuje.
Je snadnější než kdy dříve poskytnout uživatelům firemní e-mail, který potřebují k produktivitě.

Automatické opravy eliminují čas a úsilí při údržbě a údržbě vašeho e-mailového systému.

Uchovávejte všechna důležitá data na jednom místě tím, že uživatelům poskytnete archiv na místě s nativním, dobře integrovaným uživatelským prostředím.

Konzistentní a bezpečný přístup k informacím ve všech hlavních prohlížečích a zařízeních s podporou dotykového ovládání, na kterých jsou vaši uživatelé závislí.

Bezproblémová integrace s aplikací Outlook, aby si uživatelé mohli vychutnat bohaté a známé e-mailové prostředí s offline přístupem.

Porovnání plánů Exchange online